CEKOSS, predaj a servis pneumatík

Hlavným predmetom našej činnosti je výmena, predaj a servis pneumatík a diskov kolies, rýchloservis a výmena autoskla.

CEKOSS, predaj a servis pneumatík

CEKOSS spol. s.r.o., výmena, predaj a servis pneumatík Dunajská Streda

Hlavným predmetom našej činnosti je výmena, predaj a servis pneumatík a diskov kolies, rýchloservis a výmena autoskla.

Adresa: Hlavná ulica 6407/94, 929 01 Dunajská Streda
Telefón:+421910780427
E-mail:info@cekoss-pneu.sk

Pre našich zákazníkov zabezpečujeme predaj a prezúvanie zimných a letných pneumatík, opravy defektov, sezónne uskladnenie pneumatík alebo celých kolies. V ponuke máme pneumatiky pre osobné a nákladné automobily takmer všetkých značiek. Zároveň ponúkame hliníkové disky značky OZ Racing a Benet. Všetky práce a služby vykonávame na strojoch a zariadeniach špičkovej kvality s odborne vyškoleným personálom.

Autoumyváreň
V našom autoumyvárni používame špičkovú technológiu od svetového výrobcu zariadení na umývanie cestných vozidiel - ISTOBAL. Ponúkame Vám umytie vozidla do výšky až 2,7m v jednoportálovej umývacej linke MNEX22.

Výmena autoskla
Máte rozbité sklo na Vašom vozidle a neviete čo robiť? Kontaktujte náš autoservis a my Vám radi poradíme. Naša spoločnosť Vám ponúka kvalitné originálne autosklá, ktoré sa štandardne montujú pri prvovýrobe automobilov.

Pneuservis
Run-flat a nízkoprofilové pneumatiky nám nerobia žiaden problém. Naše pracovisko sa špecializuje aj na mimoriadne obtiažne montáže, ktoré vďaka najlepšiemu vybaveniu zvládame rýchlo a spoľahlivo. U nás auto prezujete kvalitne.

Rýchloservis
Už Vás niekedy prekvapila porucha na vozidle akurát mimo servis? Už ste niekedy zostali stáť na ceste, pretože Vás vozidlo odmietlo poslušnosť? My Vám ponúkame pomoc odborného servisu a kvalifikovaného personálu - pomoc odborníkov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.