EUROPROJEKT - Plus s.r.o., výstavba bytov, Dunajská Streda

Sme investičná firma zamerajúca sa na výstavbu nových komfortných nízkoenergetických bytov.

EUROPROJEKT - Plus s.r.o., výstavba bytov, Dunajská Streda

EUROPROJEKT - Plus s. r. o., výstavba bytov, Dunajská Streda

Sme investičná firma zamerajúca sa na výstavbu nových komfortných nízkoenergetických bytov.

Adresa: Kračanská cesta 690/23, 929 01 Dunajská Streda
Telefón:+421917391794
E-mail:info@europrojektsro.sk

Pri uskutočňovaní stavebných prác používame kvalitné (certifikované) materiály a moderné metódy, ktoré zabezpečujú vysokú využiteľnosť, statickú bezpečnosť ako aj dobrú architektonickú stvárniteľnosť objektov. Spoľahlivosť našej spoločnosti garantujú vysoko kvalifikovaní odborníci s dlhoročnou praxou v oblasti stavebníctva. Disponujeme rozsiahlym moderným strojovým parkom.

Vyznačujeme sa priaznivými cenovými ponukami, kvalitou vykonaných prác, dodržiavaním dohodnutých podmienok a prispôsobením sa potrebám zákazníka. Vlastníme všetky potrebné oprávnenia na vykonávanie stavebnej činnosti. Realizujeme rôzne stavebné a rekonštrukčné práce, predovšetkým v oblasti pozemného staviteľstva.

Spoločnosť je dobre vybavená základnými prostriedkami vrátane mechanizácie a dopravy. Dodržiavaním dohodnutých podmienok a termínov sa usilujeme o dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníka pri výkone našej činnosti.

Naše služby:
- Stavebné služby
- Zemné práce
- Fasádne práce
- Strojové omietanie
- Diesel potery
- Prenájom lešenia
- Výstavba ciest
- Prenájom vozidiel

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.